Kamenictví - Milan OczadlyPro život

Kámen ve všech svých rozmanitých podobách provází lidstvo již od nepaměti. S nástupem civilizace železa a betonu došlo k postupné ztrátě významu přírodního kamene ve stavebnictví. Ale i přes to má kámen stále svou nezastupitelnou úlohu a to užitkovou, tak i okrasnou. V mysli mnoha lidí přetrvává mylná představa, že kámen musí být přece studený. Opak je ale pravdou. Kámen má úžasnou schopnost akumulace tepla, které pak za sebe může dlouhou dobu vydávat. Toho se s úspěchem využívá například k vytápění místností sálavým teplem, které je mimochodem velice vhodné pro alergiky, neboť při něm nedochází k víření prachu. Vedle vysoké mechanické odolnosti vůči běžnému opotřebení má dnes kámen i vysoce estetickou funkci, přičemž nezáleží na tom, použijeme-li jej v panelákovém bytě, rodinném domku nebo reprezentativní vile. Jeho užitné i okrasné vlastnosti lze také s úspěchem použít na našich zahrádkách, zahradách i dvorech.

Naše firma je schopna nabídnou Vám zpracování přírodního kamene i výrobu teraca pro účely obkladů, dlažeb, schodišť, okenních parapetů, desek kuchyňských linek, umyvadlových desek v koupelnách, obkladů krbů a mnoha dalších. Pomocí množství strojů v naší dílně pro nás není problémem vyrobit doplňky z kamene rozmanitých tvarů a to nejen pravoúhlých, ale také oblých - přesně podle vašich přání a nároků.

Pro Vaši lepší představu toho, co všechno dokážeme z kamene vyrobit, Vás zveme do fotogalerie, která je malou ukázkou námi zpracovaných zakázek.

Fotogalerie

Ukazka využití 1 Ukazka využití 2 Ukazka využití 3 Ukazka využití 4 Ukazka využití 5
Ukazka využití 6 Ukazka využití 7 Ukazka využití 8 Ukazka využití 9
Ukazka využití 10 Ukazka využití 11 Ukazka využití 12 Ukazka využití 13 Ukazka využití 14 Ukazka využití 15
Ukazka využití 16 Ukazka využití 17 Ukazka využití 18 Ukazka využití 19 Ukazka využití 20 Ukazka využití 21
Ukazka využití 22 Ukazka využití 23 Ukazka využití 24 Ukazka využití 25
Ukazka využití 26 Ukazka využití 27 Ukazka využití 28 Ukazka využití 29
Ukazka využití 31 Ukazka využití 30 Ukazka využití 32 Ukazka využití 33


Copyright © 2008-22 Milan Oczadly, všechna práva vyhrazena. Autor a webmaster: Daniel Maček.